Kampen

Populierenstraat 1, 8266 BJ

€ 485.000 k.k.

Te koop

Kenmerken

Vraagprijs: € 485.000 kosten koper
Datum beschikbaar: In overleg
Status: Te koop
Bouwjaar: 1974
Woonlagen: 3
Soort object: Woonhuis, 2-onder-1-kapwoning
Woonoppervlakte: 141 m2
Perceeloppervlakte: 277 m2
Inhoud: 567 m3
Aantal kamers: 4 kamers
Energielabel: A

Vragen of meer info?

Bas Diender

NVM Register Makelaar en TaxateurJIP makelaars in Kampen

Omschrijving

In de geliefde Populierenstraat komt zelden een woning te koop. En dat zegt eigenlijk alles: wie hier woont, blijft hier graag. Niet zo vreemd, want deze rustige en groene wijk combineert ruimte, comfort en een uitstekende ligging nabij scholen, winkels en andere voorzieningen.

Aan de Populierenstraat staat nu een verrassend ruime en goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning te koop, die werkelijk alles in zich heeft om jouw nieuwe thuis te worden. Met een energielabel A, een flinke lijst aan recente verbeteringen en een prachtige tuin op het zuidwesten, biedt deze woning modern wooncomfort in een gevestigde, groene buurt.

Wat kun je verwachten?:
- Ruime oprit
- Drie ruime slaapkamers, waarvan één met balkon
- Moderne keuken (2021) met alle inbouwapparatuur
- Vloerverwarming op de begane grond én in de badkamer
- Zonnige, groene tuin met overkapping en houten berging
- Grote dakkapel geplaatst in 2023 met 2 rolluiken
- Airconditioning, rolluiken, screens en zonnescherm – comfortabel in alle seizoenen
- Garage omgebouwd tot luxe multifunctionele ruimte met vloerverwarming, keukenblok en toilet

Indeling

Begane grond
Via de entree met toilet kom je in de gezellige woonkamer met sfeervolle houtkachel en vloerverwarming. Aan de achterzijde bevindt zich de moderne open keuken (2021), compleet met koelkast, vriezer, oven, magnetron, inductiekookplaat, vaatwasser én Quooker.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde is samengevoegd tot één grote kamer en heeft toegang tot het balkon met rolluiken en airconditioning. De nette badkamer is voorzien van douchehoek, toilet, wastafelmeubel én vloerverwarming.

Tweede verdieping
De zolderverdieping is in 2023 flink onder handen genomen. Dankzij de nieuwe, grote dakkapel is er nu een ruime voorzolder met aansluitingen voor de wasmachine én een moderne CV-ketel (2023). De derde slaapkamer is heerlijk ruim en licht en biedt bovendien extra bergruimte achter de knieschotten.

Garage / multifunctionele ruimte
De voormalige garage is in 2021 omgebouwd tot een veelzijdige ruimte met eigen toilet, keukentje en vloerverwarming. Perfect als praktijkruimte, salon of thuiskantoor. Hij is zelfs verder om te bouwen tot extra slaapkamer / aanleunruimte!

Tuin
De tuin op het zuidwesten is groen, ruim en biedt zowel zon als schaduw. Met een terras, een overkapping en een houten berging is het hier heerlijk genieten – het hele jaar door.

Video
Wil je alvast een goede indruk krijgen van de ligging, afwerking en afmetingen van deze woning? Bekijk dan de woningvideo!

Ben je nieuwsgierig geworden en wil je deze fijne woning zelf ervaren? Neem dan snel contact op met JIP makelaars voor een bezichtiging!

Misschien ook interessant!