Kampen

Otello 29, 8265 TD

€ 430.000 k.k.

Te koop

Kenmerken

Vraagprijs: € 430.000 kosten koper
Datum beschikbaar: In overleg
Status: Te koop
Bouwjaar: 2003
Woonlagen: 3
Soort object: Woonhuis, Tussenwoning
Woonoppervlakte: 126 m2
Perceeloppervlakte: 159 m2
Inhoud: 447 m3
Aantal kamers: 6 kamers
Energielabel: A

Omschrijving

De Otello 29 is een ruime en energiezuinige woning, gelegen op een fijne locatie in de kindvriendelijke wijk De Maten.

De woning beschikt over energielabel A, zonnepanelen, airconditioning en een waterontharder. Daarbij is er met maar liefst 5 slaapkamers volop ruimte voor het hele gezin!

Indeling

Begane grond
Entree/hal met toilet en meterkast, woonkamer, tussenhal met trapopgang en keuken.

Via de entree bereik je de woonkamer. Deze is ruim opgezet en kijkt vrij uit over de groenstrook aan de voorzijde. Over de gehele begane grond ligt een nieuwe PVC-vloer. Centraal in de woning bevindt zich de hal met de trapopgang naar de eerste verdieping.

Aan de achterzijde ligt de keuken, waar voldoende ruimte is voor een grote eettafel. De keuken is uitgevoerd in een hoekopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een grote koelkast en vriezer, een 5-pits gasfornuis, een combi-oven en een vaatwasser. Een mooi pluspunt zijn de openslaande deuren die je vanuit de keuken, direct toegang bieden tot de tuin.

Eerste verdieping
Overloop, 3 slaapkamers en de badkamer.

Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, waarvan 2 een mooi ruim formaat hebben. Daarbij zijn alle slaapkamers voorzien van rolluiken.

De badkamer ligt aan de achterzijde van de woning en is in 2022 volledig vernieuwd. Deze ziet er verzorgd uit en beschikt over een dubbel wastafelmeubel, een hangend toilet en een douchehoek.

Tweede verdieping
Overloop en 2 slaapkamers.

De overige 2 slaapkamers bevinden zich op de tweede verdieping. De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde en is ruim opgezet. Daarnaast beschikt deze kamer over een mooi hoog plafond, een wastafel en wederom rolluiken.

Op de overloop bevinden zich de aansluitingen voor het witgoed en de cv-opstelling.

Tuin
De achtertuin is netjes en onderhoudsvriendelijk aangelegd. Dankzij de ligging op het zuidwesten kun je hier vanaf de middag tot in de avond van de zon genieten. Achter in de tuin bevinden zich een praktische berging, een overkapping en een achterom.

Ook aan de voorzijde is een onderhoudsvriendelijk aangelegde voortuin aanwezig. De groenstrook voor de woning beschikt over speelplekken maar ook op andere plekken in de wijk zijn speelvoorzieningen te vinden.

Al met al een ruime en energiezuinige woning met 5 slaapkamers gelegen op een fijne plek in de wijk. Ben jij nieuwsgierig geworden? Plan dan snel een afspraak met JIP makelaars!

Misschien ook interessant!