Kampen

Frederik Hendrikstraat 14, 8262 DT

€ 279.500 k.k.

Te koop

Kenmerken

Vraagprijs: € 279.500 kosten koper
Datum beschikbaar: In overleg
Status: Te koop
Bouwjaar: 1928
Woonlagen: 3
Soort object: Woonhuis, Eindwoning
Woonoppervlakte: 82 m2
Perceeloppervlakte: 78 m2
Inhoud: 289 m3
Aantal kamers: 4 kamers
Energielabel: C

Vragen of meer info?

Rutger Booij

Assistent MakelaarJIP makelaars in Kampen

Omschrijving

Sfeervolle jaren ’30-eindwoning met zonnepanelen en een zonnige tuin op het zuidwesten!

In de karakteristieke Oranjewijk, bekend om haar typische jaren ’30 woningen, ligt deze charmante eindwoning. De woning is netjes onderhouden en gunstig gelegen: supermarkten, scholen, het stadspark en de binnenstad bevinden zich allemaal op loopafstand.

Bijzonderheden
- 7 zonnepanelen
- Energielabel C
- Airconditioning
- Buitenschilderwerk is in 2025 uitgevoerd

Indeling

Begane grond
Entree/hal met trapopgang, toegang tot de woonkamer en eetkamer, keuken, toilet en badkamer.

De lichte doorzonwoonkamer heeft aan de voorzijde het zitgedeelte en aan de achterzijde de eethoek. De woonkamer is sfeervol en dankzij de prettige indeling is er voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarbij is er ook nog een handige kelderkast aanwezig.
De keuken ligt aansluitend aan de eetkamer en is uitgerust met diverse inbouwapparaten. Aansluitend bevinden zich de wasmachineaansluiting, het toilet en de nette badkamer met inloopdouche en dubbel wastafelmeubel.

Eerste verdieping
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en een toilet.
De overloop beschikt over een vaste kast met toegang tot de ruime bergzolder. Twee van de drie slaapkamers hebben een prettig formaat.

Bergzolder
De bergzolder, bereikbaar via een losse trap, is verrassend ruim en biedt veel opbergruimte. Dankzij het dakraam is er ook hier daglicht aanwezig.

Tuin
De zonnige tuin ligt op het zuidwesten en beschikt over een praktische berging en een heerlijke plek om van de zon te genieten! Op de foto is een deur te zien, maar de tuin beschikt helaas niet over een achterom.

Word jij enthousiast van deze sfeervolle jaren ’30 woning?
Plan dan snel een bezichtiging met JIP makelaars!

Misschien ook interessant!