Vraagprijs: | € 519.500 kosten koper |
Datum beschikbaar: | In overleg |
Status: | Te koop |
Bouwjaar: | 1988 |
Woonlagen: | 2 |
Soort object: | Woonhuis, Geschakelde woning |
Woonoppervlakte: | 106 m2 |
Perceeloppervlakte: | 441 m2 |
Inhoud: | 202 m3 |
Aantal kamers: | 6 kamers |
Energielabel: | C |
Ruime, toekomstbestendige semi-bungalow met o.a. een grote tuin, bijkeuken en een garage in Hagenbroek!
Bent u op zoek naar een complete woning met volop mogelijkheden in een fijne woonomgeving? Deze ruime semi-bungalow in de gewilde wijk Hagenbroek biedt u een unieke kans om uw droomhuis te realiseren!
Wat maakt deze woning bijzonder?
- Levensloopbestendig: 3 slaapkamers en badkamer op de begane grond
- Extra ruimte: 2 extra kamers op de eerste verdieping (bereikbaar via vlizotrap)
- Grote tuin: Maar liefst 24 meter diep, gunstig gelegen op het zuiden
- Fijne locatie: Rustige, groene en geliefde woonwijk
De woning is gedateerd en vraagt om enige modernisering, maar biedt hierdoor juist veel potentie om geheel naar eigen smaak in te richten.
De indeling is als volgt:
Entree/hal met toilet, woonkamer, eethoek, keuken, 3 slaapkamers, badkamer, bijkeuken en garage.
Begane grond
Via de entree, waar zich het toilet bevindt en toegang is tot de eerste verdieping (middels een vlizotrap), komt u in de ruime woonkamer. Deze beslaat vrijwel de gehele breedte van de woning, waardoor er aan beide zijden veel natuurlijk licht binnenkomt.
Aan de voorzijde heeft u uitzicht over de rustige straat, terwijl de achterzijde via een fraaie schuifpui toegang biedt tot de zonnige tuin. De keuken, gelegen aan de voorzijde van de woning. Direct achter de keuken bevindt zich een praktische bijkeuken en de garage, die bovendien is uitgerust met een elektrische deur.
Achter in de woning bevindt zich een ruime slaapvleugel, waar u drie slaapkamers en de badkamer vindt. De hoofdslaapkamer, gelegen aan de achterzijde, is groot van formaat. Ook de andere twee slaapkamers zijn prettig ruim. De badkamer is gedateerd en dient te worden gemoderniseerd.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en beschikt over twee ruime kamers. Door het plaatsen van een vaste trap kan deze verdieping eenvoudig worden omgebouwd tot volwaardig woonoppervlak (dat levert ca. 29 m2 extra op), ideaal voor twee extra slaapkamers of een andere invulling. Een verdieping met veel potentie!
Tuin
De 24 meter diepe tuin, gelegen op het zuiden, biedt veel ruimte en privacy. De tuin is toegankelijk via de schuifpui in de woonkamer, de bijkeuken en een achterom die direct leidt naar het voetpad achter de woning.
Video
Bekijk de woningvideo voor een goede indruk van de ligging, afwerking en afmetingen van deze woning.
Interesse?
Bent u nieuwsgierig geworden en op zoek naar een complete, levensloopbestendige woning op een toplocatie? Plan dan snel een bezichtiging bij JIP makelaars!